Güncelleme Faction!
Reaxon 03 Nisan 2021 19:00

- Çiftçi eklendi. (Site market (4 Kredi) ve oyun içinden /coinmarket (1m Coin) üzerinden alabilirsiniz.) Coinmarket satışı yarın başlayacak.
- EAC Güncellemesi tamamlandı, Orman'daki tuzaklarınızı en az 8 blok derinliğinde yapın, bu sayede fly ile kaçmaya çalışan oyuncular yarı yolda kick yiyecek.
- Tuzaklardan kaçan oyuncular için derinlik yapamıyorsanız tuzakların üstüne trap door koyun ve düşürdüğünüz zaman trap doorları kapatın, bu sayede kaçamaz.
- Tavsiye ettiğimiz yöntem derin olmasıdır bu sayede hileyi kullanan kullanıcı yarı yolda sistem tarafından atılacaktır.
- AutoClicker koruması aktif edildi.
- Bildirilen ufak buglar fixlendi.
- Artık öldükten sonra 5 saniye boyunca komut kullanamayacaksınız.
- Kılıçsız yüksek damage bugları fixlendi.
- Bir çok optimize ve performans ayarı yapıldı.
- Klan mesajlarına düzenleme yapıldı.


Çiftçi nedir?:

Çiftçi arsanızdaki kaktüs farmından düşen eşyaları otomatik olarak toplar ve bu kaktüsleri deposuna koyar, depo yükseltilebilir. Bu sayede Huni tıkanma, afk hesap bırakma gibi dertleriniz ortadan kalkar ve sunucunun daha optimize çalışmasını sağlar. Deposuna koyduğu kaktüsleri otomatik olarak tek tık ile satabilirsiniz, Vip üyelerimizde depo dolunca çiftçi otomatik olarak kaktüsleri satar. Çiftçi her satışda sizden %5 Komisyon alır. Çiftçinin çalışması için yanında durmanıza gerek yoktur, sadece oyunda durmanız yeterlidir.  Çiftçi sistemi EnderOyuncuCoin, EnderOyuncuMetinTaşı, ve Custom EnderOyuncu eklentilerinin yapımcısı @Geik | 26 tarafından özel olarak yapılmıştır, bulduğunuz bug ve hataları #????・destek kanalından bildirebilirsiniz.

İYİ OYUNLAR DİLERİM,

MC.ENDEROYUNCU.COM

Etiketler: GüncellemeFaction
Bu haber yorumlara kapalıdır.