Güncelleme EAC,SURVIVAL
Reaxon 09 Nisan 2021 14:02

- Faction EAC üzerinde yaşanan fly sorunları çözüme kavuşturuldu. (Daha önce fixlenmemişmiydi zaten ne oldu? diyeceksiniz.) Evet daha önce fixleyip hatta 18 farklı hilede test yaptık, hepsinde başarılı sonuç aldık, çünkü biz bu testleri tuzaklarda değil normal düz dünyada fly açıp deniyorduk. Bugün test ve bir hile videosu elimize geçince hileyi bir de tuzakta denedik, o da nedir? harbiden çalışıyor.. uzunca araştırma ve test yaptık. en sonunda sorunun ÖRÜMCEK AĞLARINDAN olduğunu tespit ettik, EAC örümcek hareketlerin kontrolünü yapamıyormuş, bunu fark edince anti-cheat geliştiricilerine ve EAC'ın kendi yazılım ekibine durumu bildirerek önlemleri aldık, kendi çapımızda ve sizin tuzaklarınızda yaptığımız tüm testlerde sonuç başarılı.... Artık tuzaklardan kaçabilmek yok, şimdi çıksın orman'ın kralları ortaya!
- EAC artık 4 farklı hile modülünün korumasını daha sağlıyor..
- EAC optimize testi bugün gün içinde olacaktır, Faction oyuncularımızın 15.00'dan sonra aktif olmasını rica ederiz (Kapasite 300 Kişi), testleri tamamlayınca büyük 100VS100'ler için altyapı hazırlığı yapacağız.
- Orman arkası giriş yapmayan claimlerin hepsi gün içinde silinecektir, orman arkası temizlenecektir.
- Bir sonraki Normal Oyun modu güncelleştirmesinde (tahmini 10.04.20.2021 04.00)'da yayınlanacak. Tılsımların süresi artacak, Pvp Market'e normal Minecraft IKSİRLERİ eklenecek. (Paket olarak.)
- Faction hitler artık tamamen Minecraft ile neredeyse aynı, artık hiç bir sistem hitleri (hareketlerinizi) kontrol etmiyor.. (Uzun zamandır bunun için uğraşıyoruz, fly sorunlarıda bu yüzden ortaya çıktı.)
- Survival DROP Sorunu düzeltildi, Hitlerde sorun olursa bana ulaşmanız yeterli.

İYİ OYUNLAR DİLERİM,

MC.ENDEROYUNCU.COM

Yorum yapmak için giriş yapmanız gerekiyor.
Yorumlar
-/-
2 yıl önce

Efsane